Načítám...

Adresář realitních kanceláří

 • M&M reality

  Realitní kancelář v ČR. 20 000 prodaných nemovitostí za rok v hodnotě přes 20 miliard korun. 185 poboček s více než 2 500 aktivními makléři. Garance vysoké kvality poskytovaných služeb díky oddělení Klientské péče. Další služby: výkup nemovitostí za hotové, hypotéky, pojištění.

  Praha, Nové Město, Krakovská

  8 919 inzerátů

 • RE/MAX Česká republika

  V rámci celorepublikové sítě realitních kanceláří každý den nabízíme více než 12 000 nemovitostí. V naší nabídce si vyberete z bytů, domů, rekreačních objektů nebo komerčních nemovitostí a pozemků na prodej či pronájem. Certifikovaní makléři Vám také zabezpečí profesionální prodej nemovitostí.

  Praha, Klánovice, K rukavičkárně

  5 771 inzerátů

 • Národní Realitní Holding

  Ryze česká, partnerská síť realitních kanceláří. Naši certifikovaní realitní specialisté Vám zajistí prodej, koupi a pronájem bytových i nebytových prostor. Poskytnou odbornou pomoc při získání hypotečních úvěrů a výkupu nemovitosti. Majoritním akcionářem Holdingu je prezident Realitní Komory ČR.

  Praha, Smíchov, Svornosti

  2 248 inzerátů

 • CENTURY 21 Czech Republic

  Zajišťujeme klientům pronájem a prodej nemovitostí, zprostředkování hypoték a pojištění. Realitním kancelářím nabízíme franšízing v realitách, podporu realitních kanceláří, vzdělávání makléřů, systém a nástroje pro provoz realitní kanceláře. Zabýváme se správou nemovitostí.

  Praha, Staré Město, Betlémské náměstí

  1 681 inzerátů

 • Bidli

  Jsme průvodci na cestě za vaším novým domovem. Spojili jsme zkušenosti a znalosti z realit, financování bydlení a stavění domu, abychom všem ukázali novou a přímou cestu - jak být jednoduše doma.

  Praha, Nové Město, Jindřišská

  1 461 inzerátů

 • Realitní kancelář STING, s.r.o.

  Přední česká realitní kancelář poskytující širokou nabídku nemovitostí a realitních služeb. Poskytuje služby jako je odkup nemovitostí do 48hod s garancí ceny či garance vrácení rezervačního poplatku pro kupující. Vlastní též uzavřený investiční fond.

  Třinec, Staré Město, 1. máje

  1 382 inzerátů

 • NEXT REALITY

  Kompletní nabídka realitních služeb v rámci celé ČR. Jsme stabilní česká realitní kancelář. Zprostředkujeme prodej Vaší nemovitosti, zajistíme kvalitní právní a finanční servis. Vykupujeme nemovitosti, bezúročně vyplácíme dluhy a exekuce. Prodávajícím poskytujeme finanční zálohy předem.

  Praha, Vinohrady, Anglická

  1 355 inzerátů

 • EVROPA realitní kancelář

  Realitní kancelář EVROPA. Zajišťujeme pro Vás prodej a pronájem bytů, domů, chat, pozemků a nebytových prostor a veškerý servis s tímto spojený (vypracování smluv, notář, tržní odhad a znalecký posudek zdarma, stěhování). Rychlý a kvalitní servis je pro nás samozřejmostí.

  Praha, Nové Město, Václavské náměstí

  1 150 inzerátů

 • Realitní společnost České spořitelny, a.s.

  V našich pobočkách po celé ČR zajistíme prodej nebo pronájem vaší nemovitosti, a to včetně právního a finančního servisu, odhadu ceny nemovitosti, zprostředkování hypotéky a úvěru pro kupujícího, zápis do katastru nemovitostí a další služby. Vyberte si tu nejbližší z nabídky "Zobrazit pobočky".

  Praha, Vinohrady, Jugoslávská

  978 inzerátů

 • fondrealit.cz, s.r.o.

  Jsme česká společnost zabývající se realitní činností – koupí a prodejem nemovitostí, pronájmem objektů, jejich správou a údržbou. Součástí našich služeb je také právní a finanční poradenství v oblasti nemovitostí.

  Praha, Staré Město, Rybná

  969 inzerátů

 • 108 AGENCY, s.r.o.

  Česká poradenská společnost, která nabízí komplexní služby nájemcům i vlastníkům komerčních nemovitostí. Specializuje se na pronájem, prodej a správu nemovitostí, poskytuje investiční poradenství a zajišťuje marketing developerských projektů. Působí v České republice a na Slovensku.

  Praha, Žižkov, Příběnická

  901 inzerátů

 • Fincentrum Reality

  Zajišťujeme svým klientům komplexní služby v oblasti realit. Zabýváme se zprostředkováním prodeje a pronájmu všech druhů nemovitostí včetně právního a hypotečního servisu. Nabízíme zajištění kompletní smluvní dokumentace, vhodnou obchodní strategii, marketingový plán, srovnávací analýzy, aj.

  Praha, Smíchov, Plzeňská

  864 inzerátů

 • Broker Consulting, a.s.

  Jsme finanční a realitní konzultanti. Pomáháme lidem s jistotou zvládat osobní cíle a velká životní rozhodnutí. Inspirujeme své klienty i spolupracovníky k růstu a finanční nezávislosti.

  Plzeň, Východní Předměstí, Jiráskovo náměstí

  849 inzerátů

 • REALITNÍ AGENTURA PRORADOST

  Zaměřujeme se na reality a nemovitosti. Naší činností je prodej, pronájem a výkup nemovitostí se specializací na byty, rodinné domy, chaty, chalupy, kanceláře, komerční prostory a objekty. Nabízíme finanční servis.

  Břeclav, Lidická

  830 inzerátů

 • Svoboda & Williams

  Jsme renomovaná realitní kancelář, která poskytuje kompletní servis při prodeji, nákupu a pronájmu nadstandardních rezidenčních a komerčních nemovitostí v atraktivních lokalitách. Pracujeme pouze s kvalitními nemovitostmi, rychle, profesionálně, s důrazem na detail.

  Praha, Staré Město, Na Perštýně

  823 inzerátů

 • FeelHome by Svoboda & Williams

  Nabízíme stylové, cenově dostupné byty a rodinné domy k prodeji a pronájmu v Praze, Brně i dalších lokalitách České republiky. Disponujeme samostatnou realitní nabídkou a osobitým stylem marketingové komunikace.

  Praha, Staré Město, Na Perštýně

  823 inzerátů

 • RESIDOMO, s.r.o.

  Společnost vlastní a pronajímá více než 44 tisíc bytů všech kategorií na území Moravskoslezského kraje. Byty jsou ke krátkodobým i dlouhodobým pronájmům. Veškeré služby jsou zajištěny.

  Ostrava, Moravská Ostrava, Gregorova

  541 inzerátů

 • ERA Reality

  Jsme celosvětová síť realitních kanceláří. Od roku 1971 poskytujeme kompletní služby od poradenství, financování až po zprostředkování pronájmu a prodeje nemovitostí.

  Praha, Holešovice, Jankovcova

  528 inzerátů

 • LEXXUS, a.s.

  Realitní kancelář Vám nabízí velký výběr starších a nových bytů, novostaveb v developerských projektech, prodej rodinných domů a pozemků v Praze a okolí. Patříme již více než dvě desítky let k významným realitním kancelářím.

  Praha, Nové Město, Na Poříčí

  523 inzerátů

 • CONTENT REALITY s.r.o.

  Kvalitní a rychlé poskytování realitních služeb. Více než 800 nemovitostí denně po celé ČR. Nabízíme denně nové komerční prostory k pronájmu i k prodeji.

  Praha, Hostivař, Průmyslová

  520 inzerátů

Zobrazujeme výsledky 1–20 z celkem 2 999 nalezených

Rychlé odkazy k realitním firmám v této lokalitě na Firmy.cz:

Realitky Prodej domů Reality Developeři Prodej bytů Stěhování
Zvětšit mapu
Adresář realitních kanceláří