Načítám...

Adresář realitních kanceláří

 • M&M reality

  Realitní kancelář v ČR. 20 000 prodaných nemovitostí za rok v hodnotě přes 20 miliard korun. 185 poboček s více než 2 500 aktivními makléři. Garance vysoké kvality poskytovaných služeb díky oddělení Klientské péče. Další služby: výkup nemovitostí za hotové, hypotéky, pojištění.

  Praha, část obce Nové Město, ulice Krakovská

  9 538 inzerátů

 • RE/MAX Česká republika

  V rámci široké sítě realitních kanceláří každý den nabízíme více než 12 000 nemovitostí. V naší nabídce si můžete vybrat z bytů či domů na prodej, bytů a domů k pronájmu, ale například i rekreačních objektů, komerčních nemovitostí nebo pozemků.

  Praha, část obce Klánovice, ulice K rukavičkárně

  5 614 inzerátů

 • Národní Realitní Holding

  Ryze česká, partnerská síť realitních kanceláří. Naši certifikovaní realitní specialisté Vám zajistí prodej, koupi a pronájem bytových i nebytových prostor. Poskytnou odbornou pomoc při získání hypotečních úvěrů a výkupu nemovitosti. Majoritním akcionářem Holdingu je prezident Realitní Komory ČR.

  Praha, část obce Smíchov, ulice Svornosti

  2 035 inzerátů

 • Bidli

  Jsme průvodci na cestě za vaším novým domovem. Spojili jsme zkušenosti a znalosti z realit, financování bydlení a stavění domu, abychom všem ukázali novou a přímou cestu - jak být jednoduše doma.

  Praha, část obce Nové Město, ulice Jindřišská

  1 846 inzerátů

 • CENTURY 21 Czech Republic

  Zajišťujeme klientům pronájem a prodej nemovitostí, zprostředkování hypoték a pojištění. Realitním kancelářím nabízíme franšízing v realitách, podporu realitních kanceláří, vzdělávání makléřů, systém a nástroje pro provoz realitní kanceláře. Zabýváme se správou nemovitostí.

  Praha, část obce Staré Město, ulice Betlémské náměstí

  1 792 inzerátů

 • Realitní kancelář STING, s.r.o.

  Přední česká realitní kancelář poskytující širokou nabídku nemovitostí a realitních služeb. Poskytuje služby jako je odkup nemovitostí do 48hod s garancí ceny či garance vrácení rezervačního poplatku pro kupující. Vlastní též uzavřený investiční fond.

  Třinec, část obce Staré Město, ulice 1. máje

  1 545 inzerátů

 • NEXT REALITY

  Kompletní nabídka realitních služeb v rámci celé ČR. Jsme stabilní česká realitní kancelář. Zprostředkujeme prodej Vaší nemovitosti, zajistíme kvalitní právní a finanční servis. Vykupujeme nemovitosti, bezúročně vyplácíme dluhy a exekuce. Prodávajícím poskytujeme finanční zálohy předem.

  Praha, část obce Vinohrady, ulice Anglická

  1 527 inzerátů

 • EVROPA realitní kancelář

  Realitní kancelář EVROPA. Zajišťujeme pro Vás prodej a pronájem bytů, domů, chat, pozemků a nebytových prostor a veškerý servis s tímto spojený (vypracování smluv, notář, tržní odhad a znalecký posudek zdarma, stěhování). Rychlý a kvalitní servis je pro nás samozřejmostí.

  Praha, část obce Nové Město, ulice Václavské náměstí

  1 349 inzerátů

 • Fincentrum Reality, s.r.o.

  Zajišťujeme svým klientům komplexní služby v oblasti realit. Zabýváme se zprostředkováním prodeje a pronájmu všech druhů nemovitostí včetně právního a hypotečního servisu. Nabízíme zajištění kompletní smluvní dokumentace, vhodnou obchodní strategii, marketingový plán, srovnávací analýzy, aj.

  Praha, část obce Smíchov, ulice Plzeňská

  1 022 inzerátů

 • Realitní společnost České spořitelny, a.s.

  V našich pobočkách po celé ČR zajistíme prodej nebo pronájem vaší nemovitosti, a to včetně právního a finančního servisu, odhadu ceny nemovitosti, zprostředkování hypotéky a úvěru pro kupujícího, zápis do katastru nemovitostí a další služby. Vyberte si tu nejbližší z nabídky "Zobrazit pobočky".

  Praha, část obce Vinohrady, ulice Jugoslávská

  974 inzerátů

 • 108 AGENCY, s.r.o.

  Česká poradenská společnost, která nabízí komplexní služby nájemcům i vlastníkům komerčních nemovitostí. Specializuje se na pronájem, prodej a správu nemovitostí, poskytuje investiční poradenství a zajišťuje marketing developerských projektů. Působí v České republice a na Slovensku.

  Praha, část obce Žižkov, ulice Příběnická

  866 inzerátů

 • Broker Consulting, a.s.

  Jsme finanční a realitní konzultanti. Pomáháme lidem s jistotou zvládat osobní cíle a velká životní rozhodnutí. Inspirujeme své klienty i spolupracovníky k růstu a finanční nezávislosti.

  Plzeň, část obce Východní Předměstí, ulice Jiráskovo náměstí

  850 inzerátů

 • fondrealit.cz, s.r.o.

  Jsme česká společnost zabývající se realitní činností – koupí a prodejem nemovitostí, pronájmem objektů, jejich správou a údržbou. Součástí našich služeb je také právní a finanční poradenství v oblasti nemovitostí.

  Praha, část obce Staré Město, ulice Rybná

  827 inzerátů

 • SVOBODA & WILLIAMS, s.r.o.

  Jsme renomovaná realitní kancelář, která poskytuje kompletní servis při prodeji, nákupu a pronájmu nadstandardních rezidenčních a komerčních nemovitostí v atraktivních lokalitách. Pracujeme pouze s kvalitními nemovitostmi, rychle, profesionálně, s důrazem na detail.

  Praha, část obce Staré Město, ulice Na Perštýně

  762 inzerátů

 • FeelHome by Svoboda & Williams

  Nabízíme stylové, cenově dostupné byty a rodinné domy k prodeji a pronájmu v Praze, Brně i dalších lokalitách České republiky. Disponujeme samostatnou realitní nabídkou a osobitým stylem marketingové komunikace.

  Praha, část obce Staré Město, ulice Na Perštýně

  762 inzerátů

 • REALITNÍ AGENTURA PRORADOST

  Zaměřujeme se na reality a nemovitosti. Naší činností je prodej, pronájem a výkup nemovitostí se specializací na byty, rodinné domy, chaty, chalupy, kanceláře, komerční prostory a objekty. Nabízíme finanční servis.

  Břeclav, Lidická

  757 inzerátů

 • ERA Reality

  Jsme celosvětová síť realitních kanceláří. Od roku 1971 poskytujeme kompletní služby od poradenství, financování až po zprostředkování pronájmu a prodeje nemovitostí.

  Praha, část obce Vinohrady, ulice Helénská

  711 inzerátů

 • RESIDOMO, s.r.o.

  Společnost vlastní a pronajímá více než 44 tisíc bytů všech kategorií na území Moravskoslezského kraje. Byty jsou ke krátkodobým i dlouhodobým pronájmům. Veškeré služby jsou zajištěny.

  Ostrava, část obce Moravská Ostrava, ulice Gregorova

  547 inzerátů

 • CONTENT REALITY s.r.o.

  Kvalitní a rychlé poskytování realitních služeb. Více než 800 nemovitostí denně po celé ČR. Nabízíme denně nové komerční prostory k pronájmu i k prodeji.

  Praha, část obce Hostivař, ulice Průmyslová

  520 inzerátů

 • Molík reality, s.r.o.

  Jsme realitní kancelář složená z týmu profesionálních makléřů. Nabízíme kompletní realitní a právní servis, výkup nemovitosti za hotové, prodáme i zadluženou nemovitost. Zprostředkujeme tržní odhad nemovitosti, správu pronájmů i výměnu nemovitosti protiúčtem.

  Most, část obce Most, ulice Moskevská

  479 inzerátů

Zobrazujeme výsledky 1–20 z celkem 2 710 nalezených

Rychlé odkazy k realitním firmám v této lokalitě na Firmy.cz:

Realitky Prodej domů Reality Developeři Prodej bytů Stěhování
Zvětšit mapu
Adresář realitních kanceláří