Načítám...

Adresář realitních kanceláří

Zvažujete prodej či pronájem vaší nemovitosti? Chci zjistit víc
 • M&M reality

  Realitní kancelář v ČR. 20 000 prodaných nemovitostí za rok v hodnotě přes 20 miliard korun. 185 poboček s více než 2 500 aktivními makléři. Garance vysoké kvality poskytovaných služeb díky oddělení Klientské péče. Další služby: výkup nemovitostí za hotové, hypotéky, pojištění.

  Praha, Nové Město, Krakovská

  7 388 inzerátů

 • RE/MAX Česká republika

  V rámci celorepublikové sítě realitních kanceláří každý den nabízíme více než 12 000 nemovitostí. V naší nabídce si vyberete z bytů, domů, rekreačních objektů nebo komerčních nemovitostí a pozemků na prodej či pronájem. Certifikovaní makléři Vám také zabezpečí profesionální prodej nemovitostí.

  Praha, Klánovice, K rukavičkárně

  5 242 inzerátů

 • CENTURY 21 Czech Republic

  Zajišťujeme klientům pronájem a prodej nemovitostí, zprostředkování hypoték a pojištění. Realitním kancelářím nabízíme franšízing v realitách, podporu realitních kanceláří, vzdělávání makléřů, systém a nástroje pro provoz realitní kanceláře. Zabýváme se správou nemovitostí.

  Praha, Staré Město, Betlémské náměstí

  1 430 inzerátů

 • NEXT REALITY

  Kompletní nabídka realitních služeb v rámci celé ČR. Jsme stabilní česká realitní kancelář. Zprostředkujeme prodej Vaší nemovitosti, zajistíme kvalitní právní a finanční servis. Vykupujeme nemovitosti, bezúročně vyplácíme dluhy a exekuce. Prodávajícím poskytujeme finanční zálohy předem.

  Praha, Vinohrady, Anglická

  1 235 inzerátů

 • Svoboda & Williams

  Jsme renomovaná realitní kancelář, která poskytuje kompletní servis při prodeji, nákupu a pronájmu nadstandardních rezidenčních a komerčních nemovitostí v atraktivních lokalitách. Pracujeme pouze s kvalitními nemovitostmi, rychle, profesionálně, s důrazem na detail.

  Praha, Staré Město, Na Perštýně

  1 125 inzerátů

 • Feelhome by Svoboda & Williams

  Nabízíme stylové, cenově dostupné byty a rodinné domy k prodeji a pronájmu v Praze, Brně i dalších lokalitách České republiky. Disponujeme samostatnou realitní nabídkou a osobitým stylem marketingové komunikace.

  Praha, Staré Město, Na Perštýně

  1 125 inzerátů

 • Bidli

  Jsme průvodci na cestě za vaším novým domovem. Spojili jsme zkušenosti a znalosti z realit, financování bydlení a stavění domu, abychom všem ukázali novou a přímou cestu - jak být jednoduše doma.

  Praha, Nové Město, Jindřišská

  1 069 inzerátů

 • fondrealit.cz, s.r.o.

  Jsme česká společnost zabývající se realitní činností – koupí a prodejem nemovitostí, pronájmem objektů, jejich správou a údržbou. Součástí našich služeb je také právní a finanční poradenství v oblasti nemovitostí.

  Praha, Staré Město, Rybná

  1 068 inzerátů

 • Realitní kancelář STING, s.r.o.

  Přední česká realitní kancelář poskytující širokou nabídku nemovitostí a realitních služeb. Poskytuje služby jako je odkup nemovitostí do 48hod s garancí ceny či garance vrácení rezervačního poplatku pro kupující. Vlastní též uzavřený investiční fond.

  Třinec, Staré Město, 1. máje

  961 inzerátů

 • REALITYSPOLU

  Jsme sítí realitních kanceláří a realitních konzultantů. Klientům poskytují záruku kvalitních a bezpečných realitních i finančních služeb. Díky vzájemně spolupráci jednotlivých partnerských společností mají klienti možnost výhodnějšího prodeje.

  Praha, Stodůlky, Bucharova

  958 inzerátů

 • EVROPA realitní kancelář

  Jsme na trhu od roku 1998, naše realitní kancelář pro Vás zajistí prodej i pronájem nemovitostí a veškeré právní služby na více jak 30 pobočkách po celé ČR. Zdarma cenový odhad nemovitosti. Rychlý a 100 % servis je pro nás samozřejmostí.

  Praha, Nové Město, Václavské náměstí

  923 inzerátů

 • Realitní společnost České spořitelny, a.s.

  V našich pobočkách po celé ČR zajistíme prodej nebo pronájem vaší nemovitosti, a to včetně právního a finančního servisu, odhadu ceny nemovitosti, zprostředkování hypotéky a úvěru pro kupujícího, zápis do katastru nemovitostí a další služby. Vyberte si tu nejbližší z nabídky "Zobrazit pobočky".

  Praha, Vinohrady, Jugoslávská

  803 inzerátů

 • REALITNÍ AGENTURA PRORADOST

  Zaměřujeme se na reality a nemovitosti. Naší činností je prodej, pronájem a výkup nemovitostí se specializací na byty, rodinné domy, chaty, chalupy, kanceláře, komerční prostory a objekty. Nabízíme finanční servis.

  Břeclav, Lidická

  717 inzerátů

 • Home Sweet Home

  Prodej a pronájem bytů, domů a nebytových prostor. Na našich internetových stránkách si můžete vybrat nemovitost k prodeji či pronájmu. Možnost kontaktovat přímo makléře s konkrétní poptávkou.

  Praha, Nové Město, Politických vězňů

  584 inzerátů

 • 108 AGENCY, s.r.o.

  Česká poradenská společnost, která nabízí komplexní služby nájemcům i vlastníkům komerčních nemovitostí. Specializuje se na pronájem, prodej a správu nemovitostí, poskytuje investiční poradenství a zajišťuje marketing developerských projektů. Působí v České republice a na Slovensku.

  Praha, Žižkov, Příběnická

  488 inzerátů

 • LEXXUS, a.s.

  Realitní kancelář Vám nabízí velký výběr starších a nových bytů, novostaveb v developerských projektech, prodej rodinných domů a pozemků v Praze a okolí. Patříme již více než dvě desítky let k významným realitním kancelářím.

  Praha, Nové Město, Na Poříčí

  477 inzerátů

 • Fincentrum Reality

  Zajišťujeme svým klientům komplexní služby v oblasti realit. Zabýváme se zprostředkováním prodeje a pronájmu všech druhů nemovitostí včetně právního a hypotečního servisu. Nabízíme zajištění kompletní smluvní dokumentace, vhodnou obchodní strategii, marketingový plán, srovnávací analýzy, aj.

  Praha, Smíchov, Plzeňská

  477 inzerátů

 • QARA s.r.o.

  Poskytujeme realitním makléřům stabilní zázemí realitní kanceláře a zároveň bezkonkurenční finanční podmínky na trhu. Tím usnadňujeme a velmi urychlujeme jejich cestu k finanční svobodě a spokojenému životu. U nás mají všichni stejné podmínky, bez rozdílu.

  Praha, Vinohrady, Šafaříkova

  470 inzerátů

 • Heimstaden Czech s.r.o.

  Společnost vlastní a pronajímá více než 44 tisíc bytů všech kategorií na území Moravskoslezského kraje. Byty jsou ke krátkodobým i dlouhodobým pronájmům. Veškeré služby jsou zajištěny.

  Ostrava, Moravská Ostrava, Gregorova

  460 inzerátů

 • ENGEL & VÖLKERS

  Jsme tým pražských realitních specialistů světoznámé německé společnosti. Poskytujeme kompletní servis v oblasti prodeje a pronájmu rezidenčních nemovitostí a prodeje komerčních nemovitostí. V Praze působíme již 10 let, na trhu již od roku 1977.

  Praha, Smíchov, Janáčkovo nábřeží

  459 inzerátů

Zobrazujeme výsledky 1–20 z celkem 3 185 nalezených

Rychlé odkazy k realitním firmám v této lokalitě na Firmy.cz:

Realitky Prodej domů Reality Developeři Prodej bytů Stěhování
Zvětšit mapu
Zobrazit na Mapy.cz
Adresář realitních kanceláří