Stránkování


Rodinné domy Cheb - Skalka

Adresa: Na Nivách, Cheb

Zahájení prodeje:

Dokončení výstavby:

Nastěhování:

Popis:

V Chebu lokalitě mezi sídlištěm Skalka a ulicí Klášterní Mlýn pro Vás stavíme nové bydlení - řadové rodinné domky. V nabídce jsou 2 základní typy domků.

Dům typu A a A1 je navržen jako středně velký o dispozici 4+1 a je umístěn v severozápadní části projektu. Každý dům má vlastní garáž a parkovací stání před domem. V přízemí RD je umístěn obývací pokoj se vstupem na terasu, kuchyň a WC. V podkroví domu se nachází ložnice, dva pokoje se střešními okny, koupelna s WC, šatna a komora. Dalším typem je dům typu B a B1 s dispozicí 4+kuchyňský kout s garáží, parkovacím stáním plně vyhovující zejména pro 4 člennou rodinu. V přízemí domku se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem, WC a samozřejmě garáž. V podkroví jsou dva samostatné pokoje, ložnice a koupelna s WC. Neobytná půda se nabízí jako úložný prostor. Řadové domy nabízí určité výhody v bydlení a zároveň také ekonomické výhody jako např. nižší následné provozní náklady (nižší náklady na ...

Celý popis

Dům typu A a A1 je navržen jako středně velký o dispozici 4+1 a je umístěn v severozápadní části projektu. Každý dům má vlastní garáž a parkovací stání před domem. V přízemí RD je umístěn obývací pokoj se vstupem na terasu, kuchyň a WC. V podkroví domu se nachází ložnice, dva pokoje se střešními okny, koupelna s WC, šatna a komora. Dalším typem je dům typu B a B1 s dispozicí 4+kuchyňský kout s garáží, parkovacím stáním plně vyhovující zejména pro 4 člennou rodinu. V přízemí domku se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem, WC a samozřejmě garáž. V podkroví jsou dva samostatné pokoje, ložnice a koupelna s WC. Neobytná půda se nabízí jako úložný prostor. Řadové domy nabízí určité výhody v bydlení a zároveň také ekonomické výhody jako např. nižší následné provozní náklady (nižší náklady na vytápění domu a údržbu). Spoléháme na kvalitní materiály – zdivo POROTHERM, střechy BRAMAC, střešní okna VELUX, vnitřní dveře SAPELI, obklady a dlažba RAKO.

Zavřít
Popis lokality:

Výhodou umístění rodinných domků je snadná dostupnost do centra města Cheb (MHD linky), kompletní občanská vybavenost v naprosté blízkosti: mateřská školka - 200 m, základní škola 300 m, Gymnázium 400 m, možnost nákupu NORMA, celá řada sportovního využití - tenisové kurty, mini golf, plavecký bazén. V okolí jsou zajímavá místa pro oblíbenou cykloturistiku a turistiku, možnosti jízdy na koních v okolních jezdeckých klubech. Další zajímavostí je město Františkovy lázně a jejich využití léčivých pramenů a dalších zajímavostí, možnost výletů do nedalekého Německa atd.

Konstrukční prvky domu

Stropy: keramické

Střecha: sedlová

Krytina: betonová

Vnitřní omítky: štukové

Vnitřní obklady: RAKO - v základních řadách jako např. Neo, Trio, Litera, Electra a Arde

Vnější obklady: keramické

Interiérové schodiště: celodřevěné

Podlahy: plovoucí laminátové

Dveře: foliované

Kuchyňská linka: ne

Okna: plastová


Poslat e-mailem

Uložit do mobilu (QR kód)

Zavřít

Co to je QR kód?

Nahlásit chybu

Zaškrtněte, o čem si myslíte, že je v inzerátu špatně:

Odeslat dotaz

E-mail prodejce:

Přeposlat i na můj e-mail

Kontaktovat prodejce

Realitní kancelář

CZ STAVEBNÍ HOLDING, a.s.

Kostelecká 879/59, 19600 Praha
Podrobnosti o společnosti »

Developer

CZ STAVEBNÍ HOLDING, a.s.

Kostelecká 879/59, 19600 Praha
Podrobnosti o společnosti »