Stránkování


Nízkoenergetické řadové rodinné domy třídy A v Jinočanech u Prahy (3km od Zličína)

Adresa: Jinočany

Zahájení prodeje: 09.10.2013

Dokončení výstavby: 31.10.2014

Nastěhování: 03.11.2014

Popis:

Levné nízkoenergetické řadové rodinné domy třídy A o dispozičním řešení 4+kk v Jinočanech u Prahy – jen 3 km od Zličana.

Je možné si vybrat z domů ve třech variantách provedení. Dům v základní provedení ve variantě EKO, nebo dům s tepelným čerpadlem. Domy v EKO provedení splňují náročná kritéria pro nízkoenergetickou stavbu - obsahují nadstandardní zateplovací systém celé stavby, solární kolektory umístěné na střeše sloužící k ohřevu teplé užitkové vody a elektrokotel s účinností až 99%. Co se týče energetické náročnosti řadí tyto prvky stavbu do druhé nejvyšší kategorie B - tzn. energeticky úsporná stavba. Díky tomuto konceptu můžeme klientům nabídnout výraznou finanční úsporu spojenou s budoucím provozem domu. Roční úspora na vytápění a ohřev teplé užitkové vody tak činí až 30 % oproti běžné nezateplené zděné stavbě. Od srpna 2013 začíná BEMETT svým klientům nabízet mimo základní a tzv. EKO varianty domů t...

Celý popis

Je možné si vybrat z domů ve třech variantách provedení. Dům v základní provedení ve variantě EKO, nebo dům s tepelným čerpadlem. Domy v EKO provedení splňují náročná kritéria pro nízkoenergetickou stavbu - obsahují nadstandardní zateplovací systém celé stavby, solární kolektory umístěné na střeše sloužící k ohřevu teplé užitkové vody a elektrokotel s účinností až 99%. Co se týče energetické náročnosti řadí tyto prvky stavbu do druhé nejvyšší kategorie B - tzn. energeticky úsporná stavba. Díky tomuto konceptu můžeme klientům nabídnout výraznou finanční úsporu spojenou s budoucím provozem domu. Roční úspora na vytápění a ohřev teplé užitkové vody tak činí až 30 % oproti běžné nezateplené zděné stavbě. Od srpna 2013 začíná BEMETT svým klientům nabízet mimo základní a tzv. EKO varianty domů také variantu s tepelným čerpadlem (voda - vzduch) odpovídající nejvyšší kategorii A - tzn.mimořádně úsporné stavby. Nejen díky této nové technologii ušetříte až 45% provozních nákladů oproti běžnému zděnému (nezateplenému) rodinnému domu.

Zavřít
Popis lokality:

Obec Jinočany se rozkládá v těsném sousedství západní hranice Prahy 5. Výborné dopravní spojení s metropolí umožňuje nedaleká rychlostní komunikaci R1 a nájezd na dálnici D5. Na stanici metra Zličín, která je vzdálená jen pouhé 3 km, Vás za pár minut dopraví autobusy MHD. Obdobné spojení je z Jinočan i na stanici metra B Luka. Odtud už se snadno dostanete do centra Prahy. V obci naleznete kompletní občanskou vybavenost, jako je mateřská a základní škola, zdravotní středisko (zubař, praktický lékař, lékárna), pošta, restaurace, knihovna, fotbalové hřiště atd. K velkým nákupům nebo zábavě můžete využít blízkého komplexu - obchodní a zábavní centrum Zličín.

Domy

Celková cena: 3737080.0 - 4372580.0 Kč

Plocha podlahová: 104 m2 - 105 m2

Užitná plocha: 104 m2 - 105 m2

Plocha zastavěná: 62 m2 62 m2

Podkategorie: Rodinný

Počet inzerátů: 6

Stavba

Stav objektu: Novostavba

Poloha domu: Řadový

Typ domu: Patrový


Poslat e-mailem

Uložit do mobilu (QR kód)

Zavřít

Co to je QR kód?

Nahlásit chybu

Zaškrtněte, o čem si myslíte, že je v inzerátu špatně:

Odeslat dotaz

E-mail prodejce:

Přeposlat i na můj e-mail

Kontaktovat prodejce

Realitní kancelář

BEMETT, a.s.

Jeremiášova 2722/2b, 15500 Praha
Podrobnosti o společnosti »

Developer

BEMETT, a.s.

Jeremiášova 2722/2b, 15500 Praha
Podrobnosti o společnosti »