Nalezli jsme 16 firem seřadit od: A B C D E F G H CH I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z # Vše

UNITED REAL Východní Čechy

Zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí. Nabízíme veškerý právní servis, advokátní úschovu, finanční poradenství. Vykupujeme nemovitosti, vyplácíme dluhy a exekuce.

Počet inzerátů: 166 - Pardubice, Zelené Předměstí, V Ráji

United real - Bohemia

Na základě dlouholetých zkušeností a profesionálního přístupu Vám dokážeme zajistit kompletní realitní a právní servis, finanční a daňové služby včetně bezplatného poradenství. Jsme zaměřeni na oblast Prahy a Středních Čech.

Počet inzerátů: 114 - Praha, Smíchov, náměstí 14. října

United Result s.r.o., s.r.o.

Specializujeme se na kompletní služby realitní kanceláře - prodej a pronájem bytů, domů, pozemků a nebytových prostor na Mělnicku, Neratovicku a v Praze. Dále nabízíme finanční poradenství - hypoteční úvěry, stavební spoření, investice a další.

Počet inzerátů: 69 - Neratovice, Dr. E. Beneše

Unicareal, s.r.o.

Poskytujeme kompletní servis při prodeji, koupi, pronájmu či převodu nemovitostí, bezplatné poradenství v oblasti realit a možností financování. V naší nabídce najdete široké portfolio nemovitostí - byty, rodinné domy, pozemky, komerce.

Počet inzerátů: 59 - Brno, Stránice, Roubalova

UB reality

Nabízíme realitní služby - prodej a pronájem všech nemovitostí (bytů, domů, pozemků, chat a komerčních objektů). Zaměřujeme se na Uherský Brod a Uh. Hradiště. Zdarma nabízíme inzerci v našem časopise, poukaz na malířské a natěračské práce, vystěhování a vymalování vaši nemovitosti k prodeji.

Počet inzerátů: 53 - Uherský Brod, Moravská

UNISTAV, a.s.

Společnost byla založena v roce 1990. Unistav za tuto dobu zrealizoval již téměř 300 projektů(několik ocenění stavba roku) a stejně tak cca dvě desítky vlastních developerských projektů. V současnosti již společnost expanduje i na trhy mimo ČR.

Počet inzerátů: 46 - Brno, Zábrdovice, Příkop

UNIREAL Plus, s.r.o.

Působíme na českém trhu s nemovitostmi od roku 1996. V současné chvíli se společnost skládá ze 4 společností, které pro své klienty zajišťují maximálně profesionální a komplexní služby v oblasti nemovitostí.

Počet inzerátů: 38 - Praha, Nové Město, Hálkova

UNI - PRAG, a.s.

Nabízíme kompletní servis při pronájmu a prodeji nemovitostí včetně právních služeb. Zabýváme se poradenskou a developerskou činností. Poskytujeme nakládání s odpady.

Počet inzerátů: 11 - Praha, Strašnice, Petrovická

Uniga - cz, a.s.

Naše developerská společnost byla založena roku 1999. Společnost se specializuje na výstavbu řadových rodinných domů. V minulých letech naše společnost zrealizovala výstavbu rodinných domů na Praze 9, a to v Satalicích, Vinoři a Hostavicích.

Počet inzerátů: 7 - Praha, Libeň, Davídkova

UNITED REAL severní Morava

Nabízíme bezplatné poradenství, kompletní realitní služby, výkupy nemovitostí, okamžitou zálohu na začátku prodeje, individuální přístup ke všem klientům. Podrobný popis služeb naleznete na našich webových stránkách.

Počet inzerátů: 7 - Ostrava, Moravská Ostrava, Stodolní


Stránkování

1 2