Nalezli jsme 16 firem seřadit od: A B C D E F G H CH I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z # Vše

UNITED REAL Východní Čechy

Zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí. Nabízíme veškerý právní servis, advokátní úschovu, finanční poradenství. Vykupujeme nemovitosti, vyplácíme dluhy a exekuce.

Počet inzerátů: 146 - Pardubice, Zelené Předměstí, V Ráji

United real - Bohemia

Na základě dlouholetých zkušeností a profesionálního přístupu Vám dokážeme zajistit kompletní realitní a právní servis, finanční a daňové služby včetně bezplatného poradenství. Jsme zaměřeni na oblast Prahy a Středních Čech.

Počet inzerátů: 95 - Praha, Smíchov, náměstí 14. října

Unicareal, s.r.o.

Zajišťujeme kompletní servis při prodeji, koupi, pronájmu či převodu nemovitostí. Poskytujeme bezplatné poradenství v oblasti realit a možnosti jejich financování. V nabídce naleznete široké portfolio nemovitostí - byty, rodinné domy, pozemky a komerční objekty.

Počet inzerátů: 80 - Brno, Stránice, Roubalova

URBICON, s.r.o.

Zajišťujeme nákup, prodej, rekonstrukce či zabezpečení nemovitosti. Poskytujeme prodej i pronájem domů, bytů, pozemků, rekreační objektů a komerčních nemovitostí. Nabízíme i veškeré stavební dokončovací práce.

Počet inzerátů: 44 - Praha, Nusle, Bělehradská

UNISTAV, a.s.

Společnost byla založena v roce 1990. Nabízíme developerské, stavební a dodavatelské činnosti pro realizaci novostaveb i při rekonstrukcích bytových, občanských či průmyslových staveb. Poskytujeme také dopravní služby, zapůjčení lešení, plotů a panelů. Realizujeme vrtání železobetonových konstrukcí.

Počet inzerátů: 38 - Brno, Zábrdovice, Příkop

UNIREAL Plus, s.r.o.

Působíme na českém trhu s nemovitostmi od roku 1996. V současné chvíli se společnost skládá ze 4 společností, které pro své klienty zajišťují maximálně profesionální a komplexní služby v oblasti nemovitostí.

Počet inzerátů: 34 - Praha, Nové Město, Hálkova

UNI - PRAG, a.s.

Nabízíme kompletní servis při pronájmu a prodeji nemovitostí včetně právních služeb. Zabýváme se poradenskou a developerskou činností. Poskytujeme nakládání s odpady.

Počet inzerátů: 11 - Praha, Strašnice, Petrovická

Uniga - cz, a.s.

Naše developerská společnost byla založena roku 1999. Společnost se specializuje na výstavbu řadových rodinných domů. V minulých letech naše společnost zrealizovala výstavbu rodinných domů na Praze 9, a to v Satalicích, Vinoři a Hostavicích.

Počet inzerátů: 7 - Praha, Libeň, Davídkova

UNITED REAL severní Morava

Nabízíme bezplatné poradenství, kompletní realitní služby, výkupy nemovitostí, okamžitou zálohu na začátku prodeje, individuální přístup ke všem klientům. Podrobný popis služeb naleznete na našich webových stránkách.

Počet inzerátů: 7 - Ostrava, Moravská Ostrava, Stodolní

UBM-Bohemia Projectdevelopment-Planning-Construction, s.r.o.

Firma se zabývá kompletní realizací staveb včetně jejich správy.

Počet inzerátů: 5 - Praha, Libeň, Voctářova


Stránkování

1 2