Nalezli jsme 17 firem seřadit od: A B C D E F G H CH I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z # Vše

UNITED REAL Východní Čechy

Zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí. Nabízíme veškerý právní servis, advokátní úschovu, finanční poradenství. Vykupujeme nemovitosti, vyplácíme dluhy a exekuce.

Počet inzerátů: 167 - Pardubice, Zelené Předměstí, V Ráji

United real - Bohemia

Na základě dlouholetých zkušeností a profesionálního přístupu Vám dokážeme zajistit kompletní realitní a právní servis, finanční a daňové služby včetně bezplatného poradenství. Jsme zaměřeni na oblast Prahy a Středních Čech.

Počet inzerátů: 116 - Praha, Smíchov, náměstí 14. října

URBICON, s.r.o.

Zajišťujeme nákup, prodej, rekonstrukce či zabezpečení nemovitosti. Poskytujeme prodej i pronájem domů, bytů, pozemků, rekreační objektů a komerčních nemovitostí. Nabízíme i veškeré stavební dokončovací práce.

Počet inzerátů: 111 - Praha, Nusle, Bělehradská

United Result s.r.o., s.r.o.

Specializujeme se na kompletní služby realitní kanceláře - prodej a pronájem bytů, domů, pozemků a nebytových prostor na Mělnicku, Neratovicku a v Praze. Dále nabízíme finanční poradenství - hypoteční úvěry, stavební spoření, investice a další.

Počet inzerátů: 68 - Neratovice, Dr. E. Beneše

Unicareal, s.r.o.

Poskytujeme kompletní servis při prodeji, koupi, pronájmu či převodu nemovitostí, bezplatné poradenství v oblasti realit a možností financování. V naší nabídce najdete široké portfolio nemovitostí - byty, rodinné domy, pozemky, komerce.

Počet inzerátů: 65 - Brno, Stránice, Roubalova

UB reality

Nabízíme realitní služby - prodej a pronájem všech nemovitostí (bytů, domů, pozemků, chat a komerčních objektů). Zaměřujeme se na Uherský Brod a Uh. Hradiště. Zdarma nabízíme inzerci v našem časopise, poukaz na malířské a natěračské práce, vystěhování a vymalování vaši nemovitosti k prodeji.

Počet inzerátů: 57 - Uherský Brod, Moravská

UNISTAV, a.s.

Společnost byla založena v roce 1990. Unistav za tuto dobu zrealizoval již téměř 300 projektů(několik ocenění stavba roku) a stejně tak cca dvě desítky vlastních developerských projektů. V současnosti již společnost expanduje i na trhy mimo ČR.

Počet inzerátů: 47 - Brno, Zábrdovice, Příkop

UNIREAL Plus, s.r.o.

Působíme na českém trhu s nemovitostmi od roku 1996. V současné chvíli se společnost skládá ze 4 společností, které pro své klienty zajišťují maximálně profesionální a komplexní služby v oblasti nemovitostí.

Počet inzerátů: 39 - Praha, Nové Město, Hálkova

UNI - PRAG, a.s.

Nabízíme kompletní servis při pronájmu a prodeji nemovitostí včetně právních služeb. Zabýváme se poradenskou a developerskou činností. Poskytujeme nakládání s odpady.

Počet inzerátů: 11 - Praha, Strašnice, Petrovická

Uniga - cz, a.s.

Naše developerská společnost byla založena roku 1999. Společnost se specializuje na výstavbu řadových rodinných domů. V minulých letech naše společnost zrealizovala výstavbu rodinných domů na Praze 9, a to v Satalicích, Vinoři a Hostavicích.

Počet inzerátů: 7 - Praha, Libeň, Davídkova


Stránkování

1 2