Nalezli jsme 16 firem seřadit od: A B C D E F G H CH I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z # Vše

UNITED REAL Východní Čechy

Zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí. Nabízíme veškerý právní servis, advokátní úschovu, finanční poradenství. Vykupujeme nemovitosti, vyplácíme dluhy a exekuce.

Počet inzerátů: 152 - Pardubice, Zelené Předměstí, V Ráji

United real - Bohemia

Na základě dlouholetých zkušeností a profesionálního přístupu Vám dokážeme zajistit kompletní realitní a právní servis, finanční a daňové služby včetně bezplatného poradenství. Jsme zaměřeni na oblast Prahy a Středních Čech.

Počet inzerátů: 93 - Praha, Smíchov, náměstí 14. října

Unicareal, s.r.o.

Zajišťujeme kompletní servis při prodeji, koupi, pronájmu či převodu nemovitostí. Poskytujeme bezplatné poradenství v oblasti realit a možnosti jejich financování. V nabídce naleznete široké portfolio nemovitostí - byty, rodinné domy, pozemky a komerční objekty.

Počet inzerátů: 76 - Brno, Stránice, Roubalova

UB reality

Nabízíme realitní služby - prodej a pronájem všech nemovitostí (bytů, domů, pozemků, chat a komerčních objektů). Zaměřujeme se na Uherský Brod a Uherské Hradiště. Zdarma nabízíme inzerci v našem časopise, poukaz na malířské a natěračské práce, vystěhování a vymalování vaši nemovitosti k prodeji.

Počet inzerátů: 57 - Uherský Brod, Moravská

URBICON, s.r.o.

Zajišťujeme nákup, prodej, rekonstrukce či zabezpečení nemovitosti. Poskytujeme prodej i pronájem domů, bytů, pozemků, rekreační objektů a komerčních nemovitostí. Nabízíme i veškeré stavební dokončovací práce.

Počet inzerátů: 43 - Praha, Nusle, Bělehradská

UNISTAV, a.s.

Společnost byla založena v roce 1990. Nabízíme developerské, stavební a dodavatelské činnosti pro realizaci novostaveb i při rekonstrukcích bytových, občanských či průmyslových staveb. Poskytujeme také dopravní služby, zapůjčení lešení, plotů a panelů. Realizujeme vrtání železobetonových konstrukcí.

Počet inzerátů: 38 - Brno, Zábrdovice, Příkop

UNIREAL Plus, s.r.o.

Působíme na českém trhu s nemovitostmi od roku 1996. V současné chvíli se společnost skládá ze 4 společností, které pro své klienty zajišťují maximálně profesionální a komplexní služby v oblasti nemovitostí.

Počet inzerátů: 32 - Praha, Nové Město, Hálkova

Uniga - cz, a.s.

Naše developerská společnost byla založena roku 1999. Společnost se specializuje na výstavbu řadových rodinných domů. V minulých letech naše společnost zrealizovala výstavbu rodinných domů na Praze 9, a to v Satalicích, Vinoři a Hostavicích.

Počet inzerátů: 7 - Praha, Libeň, Davídkova

UBM-Bohemia Projectdevelopment-Planning-Construction, s.r.o.

Firma se zabývá kompletní realizací staveb včetně jejich správy.

Počet inzerátů: 5 - Praha, Libeň, Voctářova

UG-D, a.s.

Nabídka developerských služeb v oblasti bytové výstavby. Specializujeme se na developerské aktivity v komerční sféře.

Počet inzerátů: 4 - Praha, Nové Město, Václavské náměstí


Stránkování

1 2