Nalezli jsme 133 firem seřadit od: A B C D E F G H CH I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z # Vše

SVOBODA & WILLIAMS, s.r.o.

Jsme renomovaná realitní kancelář, která poskytuje kompletní servis při prodeji, nákupu a pronájmu nadstandardních rezidenčních a komerčních nemovitostí v atraktivních lokalitách Prahy.

Počet inzerátů: 584 - Praha, Staré Město, Na Perštýně

SDK reality

Reality a nemovitosti na prodej od roku 2001. Naší činností je také pronájem a výkup nemovitostí. Zaměření na byty, rodinné domy, chaty a chalupy, kanceláře, komerční prostory a objekty. Vykupujeme pozemky. Vyplácíme exekuce. Nabízíme služby v Jihomoravském, Olomouckém a Zlínském kraji.

Počet inzerátů: 583 - Brno, Černá Pole, Koliště

Soccer Reality, s.r.o.

Provozujeme realitní kancelář působící v Praze a okolí i v okresech Hradec Králové, Pardubice, Mladá Boleslav, Náchod, Kladno, Mělník, Kralupy nad Vltavou, Vlašim, Benešov a okolí. Zajišťujeme prodej a pronájem bytů, rodinných a činžovních domů, pozemků, komerčních prostor, včetně veškerého servisu.

Počet inzerátů: 470 - Praha, Vysočany, bratří Dohalských

SCHMIDT - REALITY

Provozujeme realitní kancelář poskytující komplexní služby zprostředkování prodeje rodinných domů, bytů, komerčních objektů či pozemků. Nabízíme inzerci, právní služby, stavební i projektovou činnost, architektonické návrhy či developerské projekty.

Počet inzerátů: 363 - Břeclav, třída 1. máje

Středočeské reality, spol. s r.o.

Člen asociace RK ČR. Videoprohlídky naleznete na webu. Prodej a pronájem RD, bytů, pozemků a kanceláří v Praze a Středočeském kraji. Nabídka nemovitostí vč. developerských projektů. Osobní přístup, právní a finanční servis se 100% garancí hypotéky.

Počet inzerátů: 266 - Praha, Vinohrady, Lucemburská

SKVĚLÝSERVIS.CZ

Provozujeme realitní kancelář. Zprostředkujeme prodej, pronájem a výkupy nemovitostí - byty, domy, pozemky, chaty, novostavby, komerční a rekreační nemovitosti. Poskytujeme právní, hypoteční a finanční servis. Řešíme výkup zadlužených nemovitostí, exekuce a dražby.

Počet inzerátů: 204 - Zlín, třída Tomáše Bati

SENREALIT Morava s.r.o.

Specializujeme se na činnost v oblasti realit. Nabízíme prodej a pronájem bytů, rodinných domů, chat, pozemků, garáží, kancelářských prostor, barů a kaváren. Zajišťujeme prezentaci na našem serveru. Řešíme problémové nemovitosti, dluhy, exekuce a zástavy. Poskytujeme poradenskou činnost.

Počet inzerátů: 203 - Karviná, Fryštát, Hrnčířská

SimplyHome.cz

Profesionální realitní a hypoteční servis. Široká nabídka bytů, domů, kanceláří a komerčních prostor na prodej a pronájem v Praze a okolí. Zajištění výhodnějšího financování bydlení a jeho pojištění u 13 bankovních ústavů a 4 pojišťoven.

Počet inzerátů: 179 - Praha, Nové Město, Bolzanova

SOUKUP & PARTNERS s.r.o.

Dynamická společnost nabízí kompletní servis v oblasti developmentu a realit. Zprostředkujeme nejen prodej nemovitostí, ale i jejich rychlý výkup za tržní ceny. Zajišťujeme i bytovou výstavbu, poradenství a další v oblasti developerských projektů.

Počet inzerátů: 161 - Praha, Staré Město, Malé náměstí

SOLANDIA INVEST

Poskytujeme kompletní služby v oblasti realit (koupě, prodej, pronájem), zabýváme se elektronickými aukcemi, investicemi do nemovitostí, správou nemovitostí, architekturou, designem, stavebními pracemi, developmentem, energetikou atd., a to s působností zejména v Praze a středních Čechách.

Počet inzerátů: 151 - Praha, Hradčany, Milady Horákové


Stránkování

1 2 3 4 5 6 7