Česká republika > Jihočeský > Prachatice

Nalezli jsme 6 firem seřadit od: A B C D E F G H CH I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z # Vše

RE/MAX Profil

Jsme členem skupiny realitních kanceláří působících po celém světě. Nabízíme kompletní realitní servis. Prodáváme a pronajímáme byty, rodinné domy, pozemky či chalupy a komerční objekty. Jsme schopni řešit exekuční případy výhodně pro klienta.

Počet inzerátů: 177 - Prachatice, Prachatice II, Vodňanská

NEMO reality, s.r.o.

Seriózní a kompletní realitní služby. Nabízíme především šumavské a jihočeské nemovitosti - byty, rodinné domy, vily, chalupy, pozemky, chaty, penziony a nebytové prostory. Zajišťujeme odhady, hypotéky, úvěry, právní servis, daně a znalecké posudky.

Počet inzerátů: 82 - Prachatice, Prachatice I, Kostelní náměstí

GATR, s.r.o.

Nabízíme prodej a výstavbu pasivních (eko)dřevostaveb.

Počet inzerátů: 1 - Chroboly, Leptač,

MEI Office Centers

Jsme profesionální partner na realitním trhu. Nabízíme portfolio se zastoupením ve všech krajských městech a dalších regionálních centrech. V nabídce 500.000 m2 nebytových prostor - kanceláře, obchodní místa, sklady, technologické prostory, parking.

Počet inzerátů: 0 - Prachatice, Prachatice II, Nádražní

Lesostavby Třeboň, a.s.

Jsme stavební firma, která nabízí veškeré stavební práce. Realizujeme dopravní, pozemní, vodohospodářské a zemědělské stavby. Dále provádíme inženýrské stavby včetně technické vybavenosti sídlištních celků, bytové, občanské a průmyslové stavby.

Počet inzerátů: 0 - Vimperk, Vimperk III, Špidrova

REALITY ALBATROS, s.r.o.

Nabídka realitních, finančních, pojišťovacích a developerských služeb včetně odhadů. Zprostředkováváme prodej a pronájem bytů, domů, pozemků, komerčních prostor či novostaveb.

Počet inzerátů: 0 - Prachatice, Prachatice II, Vodňanská